Deriş Patent ve Marka Acentalığı A.Ş.

Menu

Kütüphane

detay

20
14

IP STARS HANDBOOK 2014

"IP STARS HANDBOOK 2014" 80 ülkede altı aylık bir süreçte binlerce Fikri Mülkiyet avukatı ile yapılan görüşmeler sonucunda Mart 2014’te sonuçlanan anket, sektörün en kapsamlı ve saygın anketi olarak tanımlanmaktadır.

100 yıllık Firmamız Deriş Avukatlık Ortaklığı Fikri Mülkiyet konusundaki öncü şirketlerin yer aldığı “IP STARS HANDBOOK 2014” adlı yayında Marka Takibi (Trademark Prosecution) ve Marka - Telif Hakları Uyuşmazlıkları ( Trade Mark -Copyright Contentious) Türkiye sıralamasında birinci olmuştur.

Deriş Patent ve Marka Acentalığı A.Ş. ve Deriş Avukatlık Ortaklığı’nın 18 avukat ve 24 marka ve patent vekilinden oluşan ekibinin “deneyimli” Yönetim Kurulu Başkanı M.N. Aydın Deriş’in önderliğinde sayılı farklı alanlarda uluslararası birçok müvekkillere hizmet verdiği ve Türk meslektaşımızın da belirttiği üzere fikri ve sınai haklar alanında “büyük etkiye” sahip olduğu vurgulanmıştır. Ayrıca Deriş Patent ve Marka Acentalığı A.Ş Yönetim Kurulu üyesi ortaklarından Avukat Kerim Yardımcı’nın öne çıkan dava vekillerinden biri olduğu belirtilmiştir.