Deriş Patent ve Marka Acentalığı A.Ş.

Menu

Kütüphane

detay

20
13

Deriş Patent ve Marka Acentalığı Uluslararası Marka Konferansı’nda

Marka, patent, endüstriyel tasarım, fikri ve sınai mülkiyet hakları konusunda uzman şirket Deriş Patent ve Marka Acentalığı, 16 yıldır iş dünyasının önemli isimlerini ve markaları aynı çatı altında bir araya getiren Uluslararası Marka Konferansı’nın sponsorları arasında yer alıyor.

Bu yıl 19-20 Aralık 2013 tarinde Swiss Otel’de düzenlenen konferans, Deriş Patent ve Marka Acentalığı sponsorluğunda sosyal medya ve popüler kültür yorumcusu, Johanna Blakley’yi   ağırlıyor.

Fatoş Karahasan’ın güçlü moderatörlüğünde Deriş Avukatlık ortağı Emre Kerim Yardımcı ve Johanna Blakley’nin katılımı ile  “Dijital Devrim, Fikri Haklar ve Hukukun Değişen Yüzü” konulu oturum gerçekleşti. DİJİTAL devrim adındaki oturumda, markaların gelecek dönemdeki hamlelerinin ne olacağı tartışıldı. Oturuma katılanlar arasında bulunan Deriş Avukatlık Ortağı Emre Kerim Yardımcı, internette yaratılan trafiğin markaya geri dönmesi gerektiğini ve pazarlama bütçeleri için harcanan bedellerin markaya geri dönmesi gerektiğini vurguladı.