Deriş Patent ve Marka Acentalığı A.Ş.

Menu

Kütüphane

detay

20
13

Altın Portakal Haberler Spotu

Ankara Soz Söz 14.10.2013/ Meltem Cumbul Sanal Taklitçilerine Savaş Açtı.

Oyuncu Meltem Cumbul, sanal ortamda ismini kullanarak açılan sahte sosyal medya hesaplarına karşı yasal mücadele başlattığını belirterek, "Gerçek Meltem Cumbul ile sanal Meltem Cumbul'u yeniden barıştıracak bir arınma sürecini yaşıyorum" dedi. Oyuncular Sendikası ile Deriş Avukatlık Bürosunun 50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında ortaklaşa düzenlediği, "İmaj Hakları, Telif Hakları ve Sözleşmeler" konulu bilgilendirme toplantısı, Harrington Resort Otel'de yapıldı.

Ankara Gündem 14.10.2013/ Sanal Taklitçilerine Savaş Açtı.

Oyuncu Meltem Cumbul, sanal ortamda ismini kullanarak açılan sahte sosyal medya hesaplarına karşı yasal mücadele başlattığını belirterek, "Gerçek Meltem Cumbul ile sanal Meltem Cumbul'u yeniden barıştıracak bir arınma sürecini yaşıyorum" dedi. Oyuncular Sendikası ile Deriş Avukatlık Bürosunun 50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında ortaklaşa düzenlediği, "İmaj Hakları, Telif Hakları ve Sözleşmeler" konulu bilgilendirme toplantısı, Harrington Resort Otel'de yapıldı.

Gün Boyu 13.10.2013/ Meltem Cumbul Sanal Taklitçilerine Savaş Açtı.

Deriş Avukatlık Bürosunun ve Oyuncular Sendikasının 50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında ortaklaşa düzenlediği  “İmaj Hakları, Telif Hakları ve Sözleşmeler” konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Meltem Cumbul “Kişisel İmajımı hedef alan, benim ürettiğim sanatsal içerikle görüntülerimle beni vuran hastalıklı bir alan kontrolsüz bir şekilde büyümeye başladı” dedi.

Bizim Gazete 12.10.2013/ Meltem Cumbul Sanal Taklitçilerine Savaş Açtı.

Oyuncular Sendikası ile Deriş Avukatlık Bürosu'nun 50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında ortaklaşa düzenlediği, "İmaj Hakları, Telif Hakları ve Sözleşmeler" konulu bilgilendirme toplantısı, Harrington Resort Otel'de yapıldı. Toplantıda konuşan oyuncu Meltem Cumbul, 1998'den itibaren siber alemde kendi sanal mevcudiyetini oluşturmaya başladığını, o dönemde sadece Türkiye'den değil, yurt dışından da geniş bir takipçi kitlesine ulaştığını anlattı. Sonraki yıllarda profesyonel hayatının akışında internetteki varlığının önemini yitirdiğini belirten Cumbul, "Yıllar geçtikçe benim terk ettiğim mevzilerde sanal, hatta sahte Meltem Cumbulların oluştuğunu gözlemledim. Yasal çerçevenin net olmaması nedeniyle hakkımda oluşturulan negatif içerik, benim gerçek kişiliğim ve sanatsal hayatımın ürünlerine zarar vermeye başlamıştı" diye konuştu.

Yurt Gazetesi 12.10.2013 /Oyuncuların Sorunları Masaya Yatırıldı.

50'nci Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında  Oyuncular Sendikası Deriş Avukatlık Bürosu'nun birlikte düzenlediği  bilgilendirme toplantısında, oyuncuların imaj, kişilik hakları ve telif hakları ile oyunculara imzalattırılan ağır sözleşmeler masaya yatırıldı.

Dokuz Sütun 12.10.2013/ Meltem Cumbul Sanal Taklitçilerine Savaş Açtı.

Oyuncu Meltem Cumbul, sanal ortamda ismini kullanarak açılan sahte sosyal medya hesaplarına karşı yasal mücadele başlattığını belirterek, "Gerçek Meltem Cumbul ile sanal Meltem Cumbul'u yeniden barıştıracak bir arınma sürecini yaşıyorum" dedi. OYUNCULAR Sendikası ile Deriş Avukatlık Bürosunun 50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında ortaklaşa düzenlediği, "îmaj Hakları, Telif Hakları ve Sözleşmeler" konulu bilgilendirme toplantısı, Harrington Resort Otel'de yapıldı.

Ankara Kırmızı Beyaz Gazetesi 12.10.2013/ Meltem Cumbul Sanal Taklitçilerine Savaş Açtı.

Oyuncu Meltem Cumbul, sanal ortamda ismini kullanarak açılan sahte sosyal medya hesaplarına karşı yasal mücadele başlattığını belirterek, "Gerçek Meltem Cumbul ile sanal Meltem Cumbulu yeniden barıştıracak bir arınma sürecini yaşıyorum" dedi. Oyuncular Sendikası ile Deriş Avukatlık Bürosunun 50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında ortaklaşa düzenlediği, "İmaj Hakları, Telif Hakları ve Sözleşmeler" konulu bilgilendirme toplantısı, Harrington Resort Otel'de yapıldı.

Star Gazetesi 11.10.2013/ Taklitçilerine Savaş Açtı.

Meltem Cumbul, sanal ortamda ismini kullanarak açılan sahte sosyal medya hesaplarına karşı yasal mücadele başlattığını belirterek, "Gerçek Meltem Cumbul ile sanal Meltem Cumbul'u yeniden barıştıracak bir arınma sürecini yaşıyorum" dedi. Altın Portakal Film Festivali kapsamında düzenlenen 'İmaj Hakları, Telif Hakları ve Sözleşmeler' konulu toplantıya katılan Cumbul, "Oyuncular Sendikası bu alanda tüm sanatçıların ortak sorunları çözme konusunda adımlar atmaya başladı ve benimle örnek çalışma hazırladı" dedi.

Taraf Gazetesi 11.10.2013/ Artık Gerçek Meltem Olacak.

Oyuncular Sendikası ile Deriş Avukatlık Bürosu, 50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında "îmaj Hakları, Telif Hakları ve sözleşmeler" konulu bilgilendirme toplantısı yaptı. Toplantıda konuşan oyuncu Meltem Cumbul, 1998'den itibaren siber alemde kendi sanal mevcudiyetini oluşturmaya başladığını, o dönemde sadece Türkiye’den değil yurtdışından da geniş bir takipçi listesine ulaştığını söyledi.

Posta Gazetesi 11.10.2013/ Meltem Esti!

Meltem Cumbul, Antalya Harrington Resort Otel'de katıldığı bir toplantıda Facebook, Tvvitter ve Instagram gibi sosyal paylaşım sitelerindeki 'Çakma Meltem Cumbullar'dan' şikayet etti. Meltem Cumbul, "Sahte hesaplar açıp gayrimeşru içeriklerle beni vuran hastalıklı bir alan kontrolsüz şekilde büyümeye başladı. Bu gidişi durdurmanın zamanı dedi.

Antalya Son Haber 11.10.2013/ Cumbul’dan Sanal Temizlik

 Oyuncu Meltem Cumbul, sahte facebook ve twitter hesaplarına kadar sanal alemde kişisel imajını hedef alanlar üzerinde önemli bir temizlik yaptıklarını belirterek, "Gerçek Meltem Cumbul'la sanal Meltem Cumbul'u yeniden barıştıracak bir arınma süreci yaşıyorum" dedi. Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) tarafından düzenlenen 50'nci Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde Oyuncular Sendikası ve Deriş Avukatlık Bürosu ortaklığında gerçekleşen bilgilendirme toplantısı, Harrington Park Otel'de gerçekleşti.

İstanbul Gazetesi 11.10.2013/ Meltem Cumbul’dan Sanal Alemde Temizlik

Meltem Cumbul'dan sanal alemde temizlik Oyuncu Meltem Cumbul, sahte bir arınma süreci yaşıyorum" dedi.

Olay Çekirge 11.10.2013 Meltem’den  Sanal Temizlik

Oyuncu Meltem Cumbul, sanal âlemde kişisel imajını hedef alanlar üzerinde önemli bir temizlik yaptıklarını belirtti. Cumbul, "Gerçek Meltem Cumbulla sanal Meltem Cumbul'u yeniden banştıracak bir anma süreci yaşıyorum" dedi

Yeni Dönem 11.10.2013/Cumbul’dan Sanal Temizlik

Oyuncu Meltem Cumbul, sanal ortamda ismini kullanarak açılan sahte sosyal medya hesaplarına karşı yasal mücadele başlattı. Cumbul, "Gerçek Meltem Cumbul ile sanal Meltem Cumbul'u yeniden barıştıracak bir arınma sürecini yaşıyorum" dedi.

Ankara Başkent 11.10.2013/ Meltem Cumbul Sanal Takipçilerine Savaş Açtı.

Meltem Cumbul sanal taklitçilerine savaş açtı Oyuncu Meltem Cumbul, "Kişisel imajımı hedef alan, benim ürettiğim sanatsal içerikle, görüntülerimle, beni vuran hastalıklı bir alan kontrolsüz şekilde büyümeye başladı" dedi.

Antalya Körfez 11.10.2013/ Cumbul’dan Sanal Temizlik.

Oyuncu Meltem Cumbul, sahte facebook ve twitter hesaplarına kadar sanal alemde kişisel imajını hedef alanlar üzerinde önemli bir temizlik yaptıklarını açıkladı. Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) tarafından düzenlenen 50'nci Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde Oyuncular Sendikası ve Deriş Avukatlık Bürosu ortaklığında gerçekleşen bilgilendirme toplantısı, Harrington Park Otel'de gerçekleşti.

Antalya Ekspres 11.10.2013/ Kesin Bir Hükümranlığa Varılmalı.

50.Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında Oyuncular Sendikası ve Deriş bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi. Oyuncular Sendikasının  rol model olarak seçtiği Meltem Cumbul “Bugün sadece sanatçılar, sporcular değil toplumun her bireyinin bu sayısallaşan ortamda kendisinin varoluşu hakkında kesin bir hükümranlığa varması gerektiğini düşünüyorum” dedi.

Antalya Gündem 11.10.2013 Cumbul Sanalı Temizledi.

Cumbul sanalı Oyuncu Meltem Cumbul, sahte face book ve twitter hesaplarına kadar sanal alemde kişisel imajını hedef alanlar üzerinde önemli bir temizlik yaptıklarını belirterek, "Gerçek Meltem Cumbul'la sanal Meltem Cumbul'u yeniden barıştıracak bir anma süreci yaşıyorum" dedi.

Antalya Gazetesi  11.10.2013/Cumbul’dan Sanal Temizlik

50.Uluslararsı Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde Oyuncular Sendikası ve Deriş Avukatlık Bürosu bilgilendirme toplantısı düzenledi. Toplantı kapsamında  oyuncu Meltem Cumbul, Deriş’in sahte Facebook ve Twitter hesaplarına kadar sanal alemde kişisel imajını hedef alanlar üzerinde önemli bir temizlik yaptığını belirtti.

Bizim Antalya 11.10.2013/ Meltem Cumbul’dan Sanal Alem Uyarısı

50.Uluslararsı Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında Harrington Park Otel’de Oyuncular Sendikası ve Deriş Bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Oyuncu Hakları,İmaj Hakları, Telif Hakları ve Sözleşmeler konularının tartışıldığı toplantıya Meltem Cumbul, Avukatlar Sera Kadıgil ve Okan Çan katıldı.