Deriş Patent ve Marka Acentalığı A.Ş.

Menu

Kütüphane

detay

20
15

EnterPrize Girişimcilik Yarışması Ödül Töreni

04.05.2015 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından gerçekleştirilen EnterPrize Girişimcilik Yarışması’nın ödül törenine Deriş Patent ve Marka Acentalığı’ndan Nazlı Korkut katıldı. Deriş, bu yarışmada özel şirket desteği olarak, seçtiği bir projeye 20 saatlik Fikri Mülkiyet danışmanlık hizmeti vermek üzere Değerlendirme Kurulu’nda yer aldı.  Amacımız, geçen sene de olduğu gibi bu yarışma aracılığı ile genç girişimcileri desteklerken inovasyonla paralel yürüyen fikri mülkiyetin önemini benimsetmek.

Türkiye’nin pek çok ilinden toplam 296 yenilikçi projenin değerlendirildiği ve yaklaşık 8 ay süren, eleme, eğitim, mentorluk gibi farklı süreçlerden geçerek finale kalan 10 proje sahibi sunumları ile geçtiğimiz günlerde tekrar Değerlendirme Kurulu’nun karşısına çıktı.

Finale kalan 10 projeden Deriş olarak ProLead Tech. ekibini ödüle layık gördük. Proje ekibini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Ödül törenine ait resim için, lütfen Fotoğraf Albümü/ EnterPrize Ödül Töreni 2015 bölümünü tıklayınız.